AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD, AKTUALITY

AIRSOFT ATC KEMP 2022 - PŘED ODJEZDEM

AIRSOFT ATC KEMP 2022 - PŘED ODJEZDEMLetošní AIRSOFT ATC KEMP je tady. Za týden s sejdeme na naší základně v Přelíci u Slaného. Již nyní se těšíme na nové společné zážitky a společně strávený bojový týden. Povolávací rozkazy byste již všichni měli mít na emailu a tak zbývají již pouze nutné informace před odjezdem...

P.S: Letos budeme mít nové sprchy a doufáme že i teplou vodu :)

Kamarádi, branci

Povolávám Vás tímto na vojenské cvičení ATC AIRSOFT KEMP 2022.

POVOLÁVACÍ ROZKAZ se všemi potřebnými údaji k nástupu na základnu jste obdrželi na kontaktní email. Věnujte maximální pozornost informacím v povolávacím rozkazu. Najdete tam termín a čas nástupu, informace co s sebou, informace jak se na ATC základnu dopravit a také seznam dokladů, které budou při nástupu na základnu ATC vyžadovány. Seznamte se také důkladně s kempovým řádem.

Info co s sebou zde : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=vybaveni

INfo k doprave na místo zde : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=doprava

 

Speciální pozornost věnujte prosím "potvrzení o bezinfekčnosti" ( příloha již zaslané přihlášky) .V souvislosti s COVID 19 není nic vyžadováno.

Samozřejmně mne můžete telefonicky kontaktovat s dotazy na vybavení, cestu a další skutečnosti, které si potřebujete upřesnit. Rád Vám na ně poskytnu odpovědi na telefonu 606658030.

Již nyní se těším na společnou akci.

S pozdravem

velitel základny

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME