AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD, AKTUALITY

AIRSOFT KEMP 2019 je za námi ...

AIRSOFT KEMP 2019  je za námi ...Letošní ročník AIRSOFT kempu je za námi a je třeba říci, že se opět vydařil nad očekávaní. Počasí nám přálo, i když bylo trochu tepleji než v loňském roce. Jsem přesvědčem a to i z reakcí účastníků, že se všem letošní ročník líbil a splnil očekávání všech. Na druhou stranu neusínáme na vavřínech a i na příští rok již nyní přemýšlíme o celé řadě vylepšení...

      Počasí nám přálo, i když bylo trochu tepleji než v loňském roce. Trochu nás také počasí potrápilo při stavbě tábořiště, kdy došlo k několika bouřkám, které z příjezdové cesty udělali zajímavou adrenalinovou zábavu pro všechny přijíždějící. Naštěstí do nájezdu většiny účastníků vše vyschlo.

  

      Co nás potěšilo bylo zjištění, že nová kuchyň je nejenom plně funkčním přístřeškem v případě nepřízně počasí, ale zároveň i výbornou clonou v případě velkého tepla. Jídlo bylo jako vždy perfektní, uvařili jsme vše na co byla chuť. Pitný režim byl dodržen a to včetně zaslouženého točeného pivka po akcích v lese. 

  

     V lese jsme si pěkně zařádili a to napříč věkovými skupinami účastníků. Zajímavým spestřením letošního ročníku byly bitky na pistole , krátké hry na menším prostoru. 

  

       V průběhu kempu jsme měli také několik návštěv našich kamarádů a známých, které jsme si spestřili i např. jednou neočekávanou přepadovou akcí při jejich příjezdu.

 


Závěrem bych rád všem poděkoval za krásný týden na Cimburku a těším se, že se opětovně sejdeme v příštím roce 2020 nebo na některé další pořádané akci.

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME