AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD, AKTUALITY

AIRSOFT KEMP CIMBURK 2020 - náhrada letního tábora či dovolené pro účastníky 14-99 let

AIRSOFT KEMP CIMBURK 2020 - náhrada letního tábora či dovolené pro účastníky 14-99 let... bych chtěl pozvat všechny, kteří museli zrušit např. dovolenou, účast dětí na letním táboře nebo se nebudou v letošním roce účastnit letních táborů jako vedoucí a i Vás ostatní se zájmem o airsoft a táboření v přírodě, na náš AIRSOFT KEMP CIMBURK 2020. Věřím, že kemp může být zajímavou, příjemnou a atraktivní náhradou...

Dobrý den všem přátelům airsoftu a letního táboření

Současná situace není příliš přehledná, ale již nyní je prakticky jasné, že letní tábory asi nebudou a dovolené jsou také značně nejisté. Právě v této souvislosti bych chtěl pozvat všechny, kteří museli zrušit např. dovolenou, účast dětí na letním táboře nebo se nebudou v letošním roce účastnit letních táborů jako vedoucí a i Vás ostatní se zájmem o airsoft a táboření v přírodě, na náš AIRSOFT KEMP CIMBURK 2020. Věřím, že kemp může být zajímavou, příjemnou a atraktivní náhradou.

Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o společnenskou volnočasovou akci určenou dospělým a rodičům s dětmi od 14 let, bude možné ji uskutečnit a to v souladu se stanovenými pravidly pro shromažďování osob v přírodě ( počítám do max. 40 osob) a zajištění základních podmínek jako je s nějvětší pravděpodobností nošení roušky, dostupnost desinfekce na určených místech  a dodržování min. odstupu osob. Na všechny tyto eventuality se již nyní připravujeme a zajišťujeme vše potřebné.

K účasti a rozšíření našich řad zveme rodinné týmy ve složení táta, syn ve věku od 14 let a chlapy bez rozdílu věku se zájmem o airsoft a letní táboření v přírodě bez zbytečného komfortu. Přijet můžete jak na celý týden, tak klidně na několik dnů, je to zcela na Vás. Zbraně Vám rádi zapůjčíme.


 

Několik základních informací k akci. Ostatní podrobné naleznete v propozicích akce zde : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=propozice

Kdo jsme : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=index

TERMÍN :  19.6.2020 – Ne 29.6.2020 NEW - možno přijet jen na několik dnů !

DOPRAVA : Vlastní na místo (info zde : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=doprava)

CENA :   4.790 Kč Osoba/camp  - celotýdenní pobyt,  800 Kč Osoba/den    - denní pobyt   

Kontakt pro zájemce : Lebl Radek, lebl@luxfery.net , GSM: +420 606 658 030


 

Přeji všem pevné zdraví a mnoho sil v této nelehké době.

Radek Lebl

 

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME