AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD, AKTUALITY

ATC - Airsoft team Cimburk z.s - aktuální informace k ATC KEMPU 2021

ATC - Airsoft team Cimburk z.s - aktuální informace k ATC KEMPU 2021Zdravím všechny naše příznivce a členy I přes tuto nelehkou a nejistou dobu bych Vás rád informoval o aktuální činnosti spolku vztahující se k letnímu kempu. Jak někteří z Vás vědí, přišli jsme v letošním roce o možnost nadále využívat naší základnu CIMBURK u Kutné Hory. Základnu jsme museli celou zbourat a pozemek uvést do původního stavu a to na základě neprodloužení spolupráce s majitelem pozemků města Kutná Hora. Celá tato situace nás velmi mrzí a to i z toho důvodu, že jsme vynaložili obrovské úsilí, množství energie a nemalé prostředky na vybudování základny, zázemí pro naše letní kempy a prostor pro airsoftové hry. Uzavřeli jsme tak jednu etapu naší činnosti. Něco končí a zároveň něco dalšího začíná. Začíná další etapa, letní kemp zcela v novém, zastřešený od ročníku 2021 právě založeným spolkem ATC - Airsoft team Cimburk z.s. Při úvahách o tom, jak by měl vypadat nový prostor pro letní kemp jsme dospěli ......

Zdravím všechny naše příznivce a členy

I přes tuto nelehkou a nejistou dobu bych Vás rád informoval o aktuální činnosti spolku vztahující se k letnímu kempu.

Jak někteří z Vás vědí, přišli jsme v letošním roce o možnost nadále využívat naší základnu CIMBURK u Kutné Hory. Základnu jsme museli celou zbourat a pozemek uvést do původního stavu a to na základě neprodloužení spolupráce s majitelem pozemků města Kutná Hora. Celá tato situace nás velmi mrzí a to i z toho důvodu, že jsme vynaložili obrovské úsilí, množství energie a nemalé prostředky na vybudování základny, zázemí pro naše letní kempy a prostor pro airsoftové hry.

Uzavřeli jsme tak jednu etapu naší činnosti. Něco končí a zároveň něco dalšího začíná. Začíná další etapa, letní kemp zcela v novém, zastřešený od ročníku 2021 právě založeným spolkem ATC - Airsoft team Cimburk z.s.

Při úvahách o tom, jak by měl vypadat nový prostor pro letní kemp jsme dospěli k závěru, že potřebujeme prostor poskytující více možností pro hru samotnou při zachování ducha kempu spočívajícího v táboření s cílem se něčemu užitečnému naučit, kamarádství a úniku  z dnešního rychlého a náročného každodenního stereotypu.

Jsme přesvědčeni, že se nám to zatím daří. I přes nelehkou a nejistou dobu pracujeme na přípravě ATC KEMPU 2021 v nové lokalitě, kterou Vám již brzy představíme. Lokalita nám poskytne prakticky neomezený herní prostor připravený na airsoftové bitky zahrnující budovy, přírodní i umělé překážky, bunkry zákopy a mnoho dalšího. Součástí kempu bude také dnes již tradiční zázemí s polní kuchyní, mobilním WC, jednoduchým sociálním zařízením, netradičním ubytováním a to vše chráněné proti povětrnostním podmínkám při zachování tradičních polních podmínek.

Příprava letního ATC KEMPU 2021 je náročná o to více v dnešní době a o to více když začínáme budovat novou základnu. I z toho důvodu budeme velice rádi, když nám zachováte přízeň a i v ročníku 2021 se zase potkáme na našem kempu ve stejném složení jako letos. Už svou účastí nás velmi podpoříte a budeme to potřebovat. Budeme velice rádi, když naše řady rozšíříte o své známé a kamarády. A budeme také rádi za případnou pomoc při přípravě a budování nové základny pro ATC KEMP 2021. Jsme připraveni Vám to v nastávajícím ročníku oplatit programem kempu a naší prací.

Uvítáme Vás rádi také ve svých řadách jako nové členy vzniklého spolku. O podmínkách vstupu a členství Vám rádi poskytneme veškeré informace. Stačí nás pouze kontaktovat.

Závěrem dovolte, abychom Vám v dnešním čase popřáli především pevné zdraví a co nejméně problémů ze situace kolem COVID-19. Věříme, že ani tento stav nám nezabrání v rozvíjení naší další činnosti v oblasti airsoftu a společném setkávaní na připravovaných akcích.

ATC - Airsoft team Cimburk z.s

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME