AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD

ATC v roce 2023 - Rekapitulace činnosti

ATC v roce 2023 - Rekapitulace činnostiAhoj kamarádi, přátelé, spolubojovníci i příznivci našich kempů, S blížícím se koncem roku bychom rádi poreferovali, co vše se stihlo udělat v letošním roce 2023, který byl především zaměřený na budování nového zázemí - základny v bývalém VP Milovice. V rámci dvou brigádních víkendů v dubnu a květnu vznikla na půdorysu cca 5x6m nová kuchyně, abychom mohli plně zabezpečit stravování všech účastníků kempu. Kuchyň dnes stojí v plné parádě a už jsme v ní prémiově dělali naše vyhlášené pizzy, nebo třeba snídaňové vdolečky. Většina dalších prací a činnosti se pak soustředila do letošního "budovatelského" kempu 2023.

Všem krásné prožití Vánočních svátků a do Nového roku 2024 hodně štěstí a hlavně zdraví. Těšíme se, že se všichni uvidíme na Airsoft kempu 2024 na nové základně v bývalém VP Milovice.

Ahoj kamarádi, přátelé, spolubojovníci i příznivci našich kempů,
S blížícím se koncem roku bychom rádi poreferovali, co vše se stihlo udělat v letošním roce 2023, který byl především zaměřený na budování nového zázemí - základny v bývalém VP Milovice. V rámci dvou brigádních víkendů v dubnu a květnu vznikla na půdorysu cca 5x6m nová kuchyně, abychom mohli plně zabezpečit stravování všech účastníků kempu. Kuchyň dnes stojí v plné parádě a už jsme v ní prémiově dělali naše vyhlášené pizzy, nebo třeba snídaňové vdolečky. Většina dalších prací a činnosti se pak soustředila do letošního "budovatelského" kempu 2023.

    

 Kemp 2023 nebyl tedy úplně standardním kempem jak ho znáte z minulých let, neboť jsme ho pojali jako kemp pracovní, kde se budovala nová základna, a to od „píky". Na naší novou základnu jsme se sjeli již 23.6., kde začalo obvyklé vybalování potřebných věcí a přípravy zázemí.

Do plného pracovního tempa jsme se ponořili hned v sobotu, kde se stavěl velký stan na přespání, pracovalo se na do vybudování kuchyně (výdejní pult, regály, police atd.), kosila se tráva, připravovali se velkoobjemové nádrže na pitnou vodu, no zkrátka, kam jste se podívali, bylo co dělat.

V průběhu celého týdne jsme dokončili komplet kuchyň, vybudovali příjezdovou cestu včetně závory, postavili dvě hlídkové věže,
stožár na vlajku a zátarasy z všudy přítomných pytlů s pískem. Písku jsme měli cca 5 tun a tak jsme se opravdu nenudili.

  

 V rámci podzimní brigády jsme položili základy, resp. hrubou konstrukci, přístřešku o pudorysu cca 6x10m, v kterém bude umístěna nová jídelna s centrálním ohništěm a sklad zbraní s technickou dílnou.

 

Co Vám mám povídat, všichni jsme si letos pěkně mákli a to jenom proto, aby jste mohli v příštím roce přijet do zbrusu nového kempu, kde se budete cítit jako na opravdové vojenské základně.

Velké poděkování patří všem klukům co přidali ruku k dílu a to jak všem členům ATC, tak i klukům Jurkovi a Ďurkovi
kteří nám přijeli na kemp 2023 pomoct s výstavbou nové základny. Veškeré fotky z budování našeho nového působiště v Milovicích nedaleko obce Lipník, najdete na odkazech zde :

Brigáda Duben 2023

Brigáda Květen 2023

ATC Kemp 2023

Brigáda Říjen 2023

 

Všem krásné prožití Vánočních svátků a do Nového roku 2024 hodně štěstí a hlavně zdraví. Těšíme se, že se všichni uvidíme na Airsoft kempu 2024 na nové základně v bývalém VP Milovice.

Ivan a Radek 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME