AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD, AKTUALITY, AKCE INTERNÍ

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP 2022 - START REGISTRACE

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP 2022 -  START REGISTRACE Přátelé je to tady. Otevíráme veřejnou registraci na AIRSOFT ATC KEMP 2022. Určitě řekněte o akci lidem kolem Vás, kamarádům ,známým atd. Čím více nás bude, tím lepší akce na nových velkých hřištích.

Všichni noví účastníci získájí 4000 kuliček 0,25g jako bonus. Bonus platí pouze v případě registrace k celotýdenímu pobytu.

Kapacita kempu je limitována. Rozhoduje pořadí přihlášení.

Přátelé je to tady. Otevíráme veřejnou registraci na AIRSOFT ATC KEMP 2022. Určitě řekněte o akci lidem kolem Vás, kamarádům ,známým atd. Čím více nás bude, tím lepší akce na nových herních lokacích.

ZÁVAZNÁ REGISTRACE ZDE : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=registrace-2020

V přihlášce - ON-LINE formuláři je možné se zaregistrovat jak na celý týden tak i jen na několik dnů. V případě denních pobytů prosím do poznámky uveďte konkrétní termín pobytu.

Všichni noví účastníci získájí 4000 kuliček 0,25g  jako bonus. Bonus platí pouze v případě registrace k celotýdenímu pobytu.

Po vyplnění a odeslání ON-LINE přihlášky obdržíte v průběhu 1-3 dnů na registrační email vyplněnou a potvrzenou přihlášku s platebními údaji a částkou k úhradě splatnou do 14 dnů. Součástí přihlášky je "Poučení hráče o bezpečnosti","Prohlášení o bezinfekčnosti","Prohlášení o zpracování osobních údajů".

Stav Vaší přihlášky ,můžete sledovat zde v sekci "ÚČASTNÍCI". Naleznete zde informaci o stavu přihlášky, úhrady a počtu účastníků. Pořadatel si vyhrazuje právo nepřijmout přihlášku či vyřadit účastníka bez udání důvodu.

Důležité odkazy 

PROPOZICE VOLNOČASOVÉ AKCE   -  INFO ke COVID-19  -  CO SEBOU.  -  ZÁKLADNA   -  PROPAGAČNÍ LETÁK   

Další informace naleznete v jednotlivých sekcí v levém MENU stránek.

V případě, že budete mít jakýkoliv problém při vyplňování ON-LINE přihlášky, dotaz či potřebu doplnění jakýchkoliv informací , kontaktujte mne na info@airsoftkemp.cz nebo zavolejte na +420 606 65 80 30.

Těšíme se na Vás

Radek

Velitel kempu

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME