AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP 2021 - START REGISTRACE

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP 2021 -  START REGISTRACE Přátelé je to tady. Otevíráme veřejnou registraci na AIRSOFT ATC KEMP 2021. Určitě řekněte o akci lidem kolem Vás, kamarádům ,známým atd. Čím více nás bude, tím lepší akce na nových velkých hřištích.

Prvních 15 nových účastníků získá 4000 kuliček 0,25g jako bonus. Bonus platí pouze v případě registrace k celotýdenímu pobytu.

Kapacita kempu je limitována. Rozhoduje pořadí přihlášení.

Přátelé je to tady. Otevíráme veřejnou registraci na AIRSOFT ATC KEMP 2021. Určitě řekněte o akci lidem kolem Vás, kamarádům ,známým atd. Čím více nás bude, tím lepší akce na nových herních lokacích.

ZÁVAZNÁ REGISTRACE ZDE : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=registrace-2020

V přihlášce - ON-LINE formuláři je možné se zaregistrovat jak na celý týden tak i jen na několik dnů. V případě denních pobytů prosím do poznámky uveďte konkrétní termín pobytu.

Prvních 15 nových účastníků získá 4000 kuliček 0,25g  jako bonus. Bonus platí pouze v případě registrace k celotýdenímu pobytu.

Po vyplnění a odeslání ON-LINE přihlášky obdržíte v průběhu 1-3 dnů na registrační email vyplněnou a potvrzenou přihlášku s platebními údaji a částkou k úhradě splatnou do 14 dnů. Součástí přihlášky je "Poučení hráče o bezpečnosti","Prohlášení o bezinfekčnosti","Prohlášení o zpracování osobních údajů".

Stav Vaší přihlášky ,můžete sledovat zde v sekci "ÚČASTNÍCI". Naleznete zde informaci o stavu přihlášky, úhrady a počtu účastníků. Pořadatel si vyhrazuje právo nepřijmout přihlášku či vyřadit účastníka bez udání důvodu.

Důležité odkazy 

PROPOZICE VOLNOČASOVÉ AKCE   -  INFO ke COVID-19  -  CO SEBOU.  -  ZÁKLADNA   -  PROPAGAČNÍ LETÁK   

Další informace naleznete v jednotlivých sekcí v levém MENU stránek.

V případě, že budete mít jakýkoliv problém při vyplňování ON-LINE přihlášky, dotaz či potřebu doplnění jakýchkoliv informací , kontaktujte mne na info@airsoftkemp.cz nebo zavolejte na +420 606 65 80 30.

Těšíme se na Vás

Radek

Velitel kempu

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME