Rádi bychom se s vámi podělili o naši letošní dobrovolnickou akci, která se již čtvrtým rokem stává milou tradicí
♻️ Společně s obcí Lipník jsme opět vyrazili uklízet odpadky podél silnic a v okolních lesích ve Středočeský kraj oficiální
☀️ Letos nám počasí skutečně přálo, a tak se úklid proměnil v příjemně strávený den venku. Kromě viditelně čistšího okolí jsme si odnesli i radost z dobře odvedené práce a z toho, že jsme mohli udělat něco užitečného společně.
Velký dík patří všem, kteří se zapojili – a také obci Lipník za dlouhodobou a skvělou spolupráci, na kterou se můžeme vždy spolehnout.


Již tradičně jsme se v letošním roce zapojili do tradiční akce UKLIĎME ČESKO 2025. Po dohodě ve spolupráci s obcí Lipník jsme se pustili o víkendu 12-13.4.2025 do úklidu lesního prostoru v Milovicích a okolí silníce před obcí Lipník.





Komentáře
Nebyly přidány žádné komentáře.