AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

COVID - 19 rss

INFORMACE k opatřením proti COVID-19 v souvislosti s ATC kempem 2021


- při nástupu na ATC kemp 2021 bude účastník povinen se prokázat potvrzením o indikaci alespoň první dávky očkovací vakcíny. Potvrzení může nahradit potvrzením o absolvování PCR testu ne starším 48 hodin s negativním výsledkem nebo potvrzením o absolvování antigen. testu ne starším 24 hodin s negativním výsledkem.

- osoby, které při nástupu na ATC kemp 2021 nedoloží výše uvedené, budou před vstupem na základnu otestovány antigením testem. Tento Antigení test je proveden pořadatelem za úplatu 250 Kč/ test. V případě pozitivního nálezu bude účastník odeslán k testu PCR pro potvrzení či vyvrácení výsledku. Účastník bude vpuštěn na základnu ATC pouze s negativním výsledkem antigenního nebo PCR testu.

- účastnící jsou povinní dodržovat bezpečnostní rozestupy min. 2 m v průběhu ATC kempu v kontaktu s dalšími účastníky.

- účastnící jsou povinni používat ochranné zdravotnické pomůcky dle aktuálně platných nařízení vlády ( respirátory, roušky atd.). Ochranné pomůcky si zajišťuje každý účastník na vlastní náklady. Pořadatel nekryje případná rizika související s onemocněním COVID-19.

- doporučujeme účastníkům pro případ nákazy COVOD-19 před začátkem ATC kempu 2021 uzavřít odpovídající cestovní pojištění kryjící případná rizika s tím spojená.

- po celou dobu ATC kempu jsou zajištěny pořadatelem desinfekční prostředky přístupné na místě.

- při opakovaném porušení těchto pravidel může být účastník odeslán domů bez náhrady.

 


Tato kategorie neobsahuje žádné články.

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME