Zdroj: http://airsoftkemp.cz/index.php?a=aktuality/letni-airsoft-camp-termin-konani  •  Vydáno: 30.11.2020 14:26  •  Autor: major

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP - Termín konání

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP - Termín konání Po krátké odmlce se opětovně hlásíme s další novinkou související s připravovaným novým ročníkem letního AIRSOFT ATC CAMPU a to s termínem jeho konání v roce 2021 .

Letní AIRSOFT ATC CAMP 2021 proběhne v termínu 19 - 26. června 2021

V následujících týdnech a měsících budeme postupně uvolňovat nové informace o letním campu. Máme se tedy všichni na co těšit a věřte, že je opravdu na co. Nový ročník přinese zcela nové pojetí a to prakticky ve všech oblastech....

Po krátké odmlce se opětovně hlásíme s další novinkou související s připravovaným novým ročníkem letního AIRSOFT ATC CAMPU a to s termínem jeho konání v roce 2021 .

Letní AIRSOFT ATC CAMP 2021 proběhne v termínu 19 - 26. června 2021

Věříme, že se stejně jako v letošním roce podaří především díky situaci kolem COVID-19 letní AIRSOFT ATC CAMP uskutečnit. Jak jsme již informovali děláme již v tomto čase vše k jeho zajištění.

V následujících týdnech a měsících budeme postupně uvolňovat nové informace o letním campu. Máme se tedy všichni na co těšit a věřte, že je opravdu na co. Nový ročník přinese zcela nové pojetí a to prakticky ve všech oblastech. 

Již brzy, a to ještě do vánoc 2020, zveřejníme informace o nové velmi atraktivní lokalitě, kde bude vybudována naše nová ATC základna. Věříme, že budete velmi příjemně překvapeni, neboť nový prostor je především po herní stránce zcela jedinečný a jedná se o prostor s vojenskou historií. Již nyní můžeme prozradit, že prostor pro hry bude mít více jak 5000 m2.

V začátku roku 2021 zveřejníme informace o tom, jak bude vypadat samotná ATC Základna, její kapacitu, detaily netradičního zázemí v autentických vojenských objektech. Seznámíme Vás, i obrazově, s prostory základny a herními lokacemi v jejím okolí.

Následně pak zveřejníme novinky o připravovaném programu, na kterém pracuje podstatně početnější tým než v uplynulých letech. Bude se jistě na co těšit a již nyní můžeme prozradit, že to nebude pouze a jedině o Airsoftových bitkách. V novém ročníku bychom rádi k samotným hrám připojili i nějakou další přidanou hodnotu pro každého účastníka a celkový tematický rámec letního kempu.

Na jaře 2021 pak přijdeme s propozicemi pro letní kemp vč. veškerých potřebných detailních informací o aktuálním ročníku, dopravě, stravování, vybavení atd. Souběžně se zveřejněním propozic přednostně spustíme zápis pro naše členy a účastníky předchozích ročníků.

V průběhu dubna 2021 pak otevřeme možnost přihlásit se na letní AIRSOFT ATC CAMP 2021 i širší veřejnosti především ze strany přátel a známých našich členů a účastníků předchozích ročníků. Vzhledem k herním prostorám bychom totiž rádi v nadcházejícím ročníku 2021 zvýšili počet účastníků a zvýšili tak atraktivitu her.

Jedna věc se ale v nadcházejícím ročníku zcela jistě nezmění. Bude to i v roce 2021 prostor pro volné letní setkání kamarádů a přátel (nejenom) AIRSOFTU napříč věkem, upevnění kamarádských vztahů a návázání nových. Ducha a atmosféru předchozích ročníků tedy chceme zcela zachovat a společný týden si opravdu užít po všech stránkách.

Váš ATC Team