AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD

AIRSOFT KEMP 2023 - Jaký bude letošní ročník ?

AIRSOFT KEMP 2023 - Jaký bude letošní ročník ?Jak asi někteří z Vás vědí, čeká nás v letošním roce celá řada změn. Jednou z hlavních je lokace našeho již tradičního letního kempu, ke které dochází díky uzavřené dohodě o užívání prostor v bývalém vojenském prostoru Milovice dojednané v minulém roce. Dle uzavřených dohod bychom měli mít především větší volnost v celkovém prostoru na hraní her, pořádání klubových akcí po celý rok a rozšířené možnosti při využití pozemků k existenci ATC základny.

Zdravím všechny členy ATC, účastníky našich kempů a všechny ostatní příznivce.

Jak asi někteří z Vás vědí, čeká nás v letošním roce celá řada změn. Jednou z hlavních je lokace našeho již tradičního letního kempu, ke které dochází díky uzavřené dohodě o užívání prostor v bývalém vojenském prostoru Milovice dojednané v minulém roce. Dle uzavřených dohod bychom měli mít především větší volnost v celkovém prostoru na hraní her, pořádání klubových akcí po celý rok a rozšířené možnosti při využití pozemků k existenci ATC základny.

Nová lokace také znamená, že začínáme opětovně zcela od začátku. Na pozemku v současné době z hlediska zázemí není nic. Vše se tedy musí vybudovat a připravit. Na druhou stranu se jedná o rozlehlé prostory ve většině lesnaté s téměř ideálními podmínkami pro to hlavní a to jsou airsoftové hry. Myšlenkově se tedy vracíme k původnímu konceptu a to konceptu týdenního kempu v polních podmínkách při zachování již běžných standardů našich kempů.

Vracíme se k ubytování v klasických vojenských stanech vybavených polními lehátky Vz.95 s kapacitou 12-15 lůžek. Ve vojenských stanech bude také umístěno zázemí kempu jako je jídelna, zbrojárka či umývárky se sprchou. Kuchyně pak bude jako jediná umístěna ve vybudovaném přístřešku z místně dostupných materiálů. WC pak zůstává ve formě mobilních toalet s pravidelným servisem.

Abychom zachovali plné možnosti servisu a provozu výzbroje, budeme i nadále využívat elektrocentrálu v kombinaci s bateriemi pro obsluhu vody a osvětlení. Základna pak bude po dobu kempu ohraničena bezp. sítěmi. Zároveň nám svěřený pozemek také bude umožňovat parkování aut přímo v prostoru základny.

Jak vidíte sami, čeká nás hodně práce. Pozemek se musí vyčistit, připravit na stavbu stanového kempu, postavit přístřešek pro kuchyň, hraniční stavby u příjezdu na pozemek vč. brány atd. Část uděláme v průběhu jara během dvou brigád, nicméně nestihneme všechno.

A tak bude letošní AIRSOFT KEMP 2023 ve znamení především budování základny.  V průběhu týdne doděláme vše potřebné, abychom  již v roce 2024 mohli uspořádat plnohodnotný kemp v nově vybudované základně. Protože nejen prací je člověk živ, určitě najdeme i dostatek času na pár pěkných stříleček. Právě z výše uvedených důvodů bude tedy letošní kemp určen především nám všem, kdo jezdí pravidelně a všem ostatním, kteří se k nám chtějí připojit a přiložit ruku k dílu.

Již brzy otevřeme registraci na letošní speciální kemp za cenu dotovanou ATC klubem. Cena bude tedy letos odrážet pouze nezbytné náklady spojeníé s pobytem - mobilní WC, pitná voda, strava, likvidace odpadů, energie atd. Detailní informace pak zveřejníme s registrací.

Věřím, že se letos podaří vytvořit zázemí pro naší další společnou činnost.

Již nyní se na Všechny těším

plk.Radek Lebl

velitel základny

 

 

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME