AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

O NÁS

Spolek ATC - Airsoft team Cimburk z.s vznikl jako parta chlapů ve věku od 15 do 55 let zapálených pro táboření a hraní airsoftu. Parta, která si příliš nepotrpí na pohodlí a luxus. Parta, která v této aktivitě našla únikovou cestu z dnešního rychlého a náročného každodenního stereotypu. V partě tak díky tomu máme otce se syny, samotné mladé lidi i samotné chlapy s totožným názorem na svět a totožným koníčkem. 

Spolek je samostatnou, nepolitickou, nevýdělečnou organizací založený na principu dobrovolnosti a demokratických zásadách. Působnost spolku je celostátní, pro území celé ČR. 

Cílem založení spolku bylo získání právní subjektivity pro naší činnost, kterou chceme nadále rozvíjet. Účelem spolku je činnost v oblasti sportu. 

a) Podpora výkonu sportovní činnosti, pohybových aktivit, branné připravenosti, soužití občanů, kondice, občanů a to pro členy spolku, děti, mládež a občanskou veřejnost

b) Pořádání a organizace vícegeneračních a rodinných pohybových aktivit

c) Pořádání a organizace airsoftových akcí, srazů, 

d) Pořádání a organizace volnočasových aktivit se zaměřením na airsoft.

e) Pořádání a organizace pravidelných pohybových aktivit pro organizované sportovce či veřejnost se zacílením na zdraví, zdatnost a aktivní životní styl.

 

Hlavní účel může je financován především, ale nejenom z členských příspěvků, grantů, sponzorských darů a z vedlejší činnosti spolku. Členství ve spolku je dobrovolné. Členy Spolku se mohou stát fyzické osoby bez rozdílu pohlaví. vyznáni, politického a sociálního zařazeni, národnosti, rasy a státní příslušnosti s trvalým bydlištěm na území ČR.. O přijetí člena rozhoduje výbor Spolku na základě písemné přihlášky.

 STANOVY SPOLKU

 


nenalezena žádná položka

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME