AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

O CAMPU

Camp vznikl jako soukromá akce party chlapů ve věku od 15 do 55 let zapálených pro táboření v lese a hraní airsoftu. Parta, která si příliš nepotrpí na pohodlí a luxus. Parta, která v této aktivitě našla únikovou cestu z dnešního rychlého a náročného každodenního stereotypu. V partě tak díky tomu máme otce se syny, samotné mladé lidi i samotné chlapy s totožným názorem na svět a totožným koníčkem. 

Základna campu je umístěna v krásném údolí řeky Vrchlice cca 5 km od KutnéHory na pozemku bývalého mlýna a pod středověkym hradištěm CIMBURK. Na pozemku se nachází částečná zřícenina hlavní budovy mlýna , kde je zbudovaná polní kuchyně s jídelnou.Na prostranství před mlýnem pak každoročně vyrostou polní vojenské pouštní stany , známé také z filmu TOBRUK. Tyto stany slouží jako ubytovací, každý pro 8-10 osob se spaním na polních lůžkách. Kolem základny pak protéká říčka ( či spíše potok) Vrchlice, která nám slouží především jako místo očisty a osvěžení. K případnému vykoupání pak využíváme přilehlý, 5 min vzdálený, Velký Rybník..

Organizace cempu je velice volná a řídí se především zajištěním každodeních potřeb jako je příprava stravy, zajištění dostatku dřeva na oheň. Další významnou část programu pak tvoří samotné hry airsoftu v přilehlých lokalitách lesů. Poměr mezi zajišťováním potřeb a hrami je každý den čistě na rozhodnutí přítomných a vzájemné dohodě. Hry si organizujeme sami dle chuti a nápadů. Cílem prostě je, abychom si týden užili každý co nejlépe a podle svých představ a fyzických možností.

Campu se účastní cca 20-30 osob. Většina je přítomna po celou dobu campu, ale někteří třeba přijíždějí pouze na 3-4 dny. I v tomto je akce velice fexibilní a pestrá. 

Vybavení na airsoft využíváme z 90% vlastní. Nejsme žádný blázni a tak je úsťová rychlost omezena na 150m/s. Chceme si přeci zahrát  ne se zmrzačit. Pro ty z nás, kteří vybavení nemají, máme zajištenou možnost jeho vypůjčení, nákupu střeliva a po celou dobu campu je zajištěn i servis a údržbu zbraní. Nabíjení je zajištěno prostřednicvím elektrocentrály pro všechny.

Po celou dobu campu máme také ve svých řadách zdravotníka a min. 2 osoby, které se věnují každodenní přípravě prostoru pro hry. 

Tak to je asi tak stručně o našem campu.

 

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME