AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

< návrat zpět

O CAMPU

Camp vznikl jako soukromá akce party chlapů ve věku od 15 do 55 let zapálených pro táboření a hraní airsoftu. Parta, která si příliš nepotrpí na pohodlí a luxus. Parta, která v této aktivitě našla únikovou cestu z dnešního rychlého a náročného každodenního stereotypu. V partě tak díky tomu máme otce se syny, samotné mladé lidi i samotné chlapy s totožným názorem na svět a totožným koníčkem. 

Základna campu je od roku 2021 umístěna v prostorách bývalé raketové základny, kde sídlil do 90 let 13. protiletadlový raketový oddíl protivzdušné obrany Prahy. Areál naleznete v blízkosti města Slaný u obce Přelíč. Celý areál, s rozlohou 100.000 m2 je provozován 3vk Paintball jako areál s hřišti pro paintball a airsoft. Díky vzájemné dohodě na komerčním základě máme k dispozici v rámci areálu po dobu kempu jednu nemalou budovu pro hry v případě nepřízně počasí, a cca 1/3 venkovních prostor. Venkovní prostory pak disponují bunkry, plochami s přírodními i umělými překážkami, zákopové hřiště a mnoho dlašího. Prostorů je tolik a tak různorodých, že se nestane abychom hráli jednu hru opakovaně na stejném místě.

Organizace cempu je velice volná a řídí se především zajištěním každodeních potřeb jako je příprava stravy atd.. Další významnou část programu pak tvoří samotné hry airsoftu v prostorách základny, tématická školení atd.. Poměr mezi zajišťováním potřeb a hrami je každý den čistě na rozhodnutí přítomných a vzájemné dohodě. Hry si organizujeme sami dle chuti a nápadů. Cílem prostě je, abychom si týden užili každý co nejlépe a podle svých představ a fyzických možností.

Campu se účastní cca 20-30 osob. Většina je přítomna po celou dobu campu, ale někteří třeba přijíždějí pouze na 3-4 dny. I v tomto je akce velice fexibilní a pestrá. 

Vybavení na airsoft využíváme z 90% vlastní. Nejsme žádný blázni a tak je úsťová rychlost omezena na 135m/s. Chceme si přeci zahrát  ne se zmrzačit. Pro ty z nás, kteří vybavení nemají, máme zajištenou možnost jeho vypůjčení, nákupu střeliva a po celou dobu campu je zajištěn i servis a údržbu zbraní. Nabíjení je zajištěno prostřednicvím elektrocentrály pro všechny.

Po celou dobu campu máme také ve svých řadách zdravotníka a min. 2 osoby, které se věnují každodenní přípravě prostoru pro hry a jejich organizaci. 

Tak to je asi tak stručně o našem campu a zde se můžete podívat na videa z předchozích ročníků.

 

 

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME