AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

< návrat zpět

STRAVOVÁNÍ

 Jídlo připravujeme v polní kuchyni na plynových cateringových vařičích, minipecích a grilu. Polní kuchyně je umístěna ve vybudovaném přístřešku . Polní jídelna je umístěna přístřešku přiléhajícím ke kuchyni a sloužící také jako společenská

 místnost. Je vybavena stoly s lavicemi. Pitný režim je zajištěn uvařeným čajem ve várnici a balenou pitnou vodou.

Vaření jídel si zajišťujeme a připravujeme sami v rámci denního programu. Každý den se jezdí na nákup pro čerstvé potraviny do Benátek nad Jizerou. Pitnou vodu na vaření a užitkovou vodu na osobní hygienu zajišťujeme dovozem od místního dodavatele pitné vody.  Na každý den je určena služba v kuchyni , která má na starosti přípravu stravy. Každý z účastníku se tak naučí připravovat běžná jídla jak pro sebe tak pro více osob.

 

Každá den začínáme vydatnou snídaní formou základního bufetu složeného z pečiva, šunky, salámu, sýra a teplých nápojů. Některé dny pak základní bufet doplňujeme párky v kombinaci s míchanými vajíčky se slaninou či koupeným sladkým pečivem. Díky vybavení si můžeme dovolit obohatit snídaně i o takové pochoutky jako jsou lívance či palačinky. Prostě se snažíme o pestrost.

        

 K obědu připravujeme polévku doplněnou o pečivo dle poptávky účastníků. K večeři pak jedno hlavní teplé jídlo. Již tradicí se stala večerní skupinová příprava pizzy v našich minipecích, výroba bramboráků, topinek, langošů či hamburgerů.

       

 

 

  

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME