AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

LETNÍ AIRSOFT CAMP 22.6 - 29.7.2024

 

  V této sekci naleznete informace o ročníku AIRSOFT KEMPU 2023, který proběhne v termínu 22.června -   29.června 2024. Budete se moci zde přihlásit a naleznete zde také průběžné a cenové informace o   aktuálním ročníku. 

 

 Pro zájemce z řad širší veřejnosti je nutné mne kontaktovat ohledně dohody na případné účasti na     emailu  info@airsoftkemp.cz nebo případně telefonicky na 606658030.


O CAMPU

Camp vznikl jako soukromá akce party chlapů ve věku od 15 do 55 let zapálených pro táboření v lese a hraní airsoftu. Parta, která si příliš nepotrpí na pohodlí a luxus. Parta, která v této aktivitě našla únikovou cestu z dnešního rychlého a náročného každodenního stereotypu. V partě tak díky tomu máme otce se syny, samotné mladé lidi i samotné chlapy s totožným názorem na svět a totožným koníčkem.

AKTUALITY

Článků: 4

REGISTRACE

Článků: 0

ÚČASTNÍCI

Článků: 0

PROPOZICE

Soukromá akce party chlapců a chlapů ve věku od 12 do 55 let zapálených pro táboření v lese a hraní airsoftu. Akce, která si příliš nepotrpí na pohodlí a luxus. Airsoftový camp pro děti a dospělé s ubytováním ve vojenských stanech a polní kuchyní zbudovanou v prostorách bývalé vojenské základny. V průběhu tábora budeme nejenom hrát AIRSOFT, ale také vařit, budovat základnu, učit se přežít v přírodě, rozdělávat oheň, hrát tematické hry a mnoho dlašího.

POŘADATEL : ATC - Airsoft team Cimburk z.s, Lumiérů 20/451, 150 00 Praha 5, IČO: 09307770 , Nejsme plátci DPH TERMÍN : So 22.6.2024 – So 29.6.2024

Článků: 0

CO S SEBOU

UBYTOVÁNÍ

STRAVOVÁNÍ

DOPRAVA

LOKALITA

ATC Základna se nachází uprostřed zalesněného prostoru bývalého VVP Milovice v oblasti bývalé střelnice. V prostoru se dříve nacházelo zázemí jedné z jednotek sovětské okupační armády, které je již kompletně po demolici a rekultivaci. Zbylé zpevněné betonové plochy jsme využili k umístění zázemí základny. V létě jsme zde zbudovali polní kuchyň umístěnou v přístřešku na zpevněné ploše o velikosti cca 5x5m, vstupní bránu a dvě strážní věže. Na podzim jsme pak započali v návaznosti na kuchyň budovat jídelnu o velikosti cca 5x10m jako zázemí v případě nepřízně počasí, jejíž součástí bude prostor pro uložení zbraní a technického zázemí pro výzbroj a výstroj. Jídelna se zázemím bude dokončena na jaře 2024 na další ATC Kemp.

Článků: 0

ZÁZEMÍ Akce

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME