AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD

ATC - Airsoft team Cimburk z.s - založení spolku

ATC - Airsoft team Cimburk z.s - založení spolkuDovolujeme si informovat, že jsme k naší další činnosti založili spolek "ATC - Airsoft team Cimburk z.s" .Dne 3 července 2020 byl spolek zapsán u rejstříkového městského soudu v Praze pod spisovou značkou L73550. Spolek je samostatnou nepolitickou organizací založený na principu dobrovolnosti a demokratických zásadách. Působnost spolku je celostátní, pro území celé ČR.

Dovolujeme si informovat, že jsme k naší další činnosti založili spolek "ATC - Airsoft team Cimburk z.s" .Dne 3 července 2020 byl spolek zapsán u rejstříkového městského soudu v Praze pod spisovou značkou L73550. Spolek je samostatnou nepolitickou organizací založený na principu dobrovolnosti a demokratických zásadách. Působnost spolku je celostátní, pro území celé ČR.

Cílem založení spolku bylo získání právní subjektivity pro naší činnost, kterou chceme nadále rozvíjet. Účelem spolku je činnost v oblasti sportu. 

a) Podpora výkonu sportovní činnosti, pohybových aktivit, branné připravenosti, soužití občanů, kondice
občanů a to pro členy spolku, děti, mládež a občanskou veřejnost
b) Pořádání a organizace vícegeneračních a rodinných pohybových aktivit
c) Pořádání a organizace airsoftových akcí, srazů
d) Pořádání a organizace volnočasových aktivit se zaměřením na airsoft.
e) Pořádání a organizace pravidelných pohybových aktivit pro organizované sportovce či veřejnost se
zacílením na zdraví, zdatnost a aktivní životní styl.

Hlavní účel může je financován především, ale nejenom z členských příspěvků, grantů, sponzorských darů a ze zisku z vedlejší činnosti spolku.

Členství ve spolku je dobrovolné. Členy Spolku se mohou stát fyzické osoby bez rozdílu pohlaví. vyznáni, politického a sociálního zařazeni, národnosti, rasy a státní příslušnosti s trvalým bydlištěm na území ČR.. O přijetí člena rozhoduje výbor Spolku na základě písemné přihlášky.

Postupně budeme upravovat naše stránky, kde naleznete veškeré potřebné dokumenty ( stanovy, přihlášku do spolku atd.). Kontakty na vedení spolku pak naleznete v sekci KONTAKTY.

Lebl Radek - předeseda spolku

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME