AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD, AKTUALITY

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP 2024 - START REGISTRACE

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP 2024 -  START REGISTRACE

Přátelé je to tady. Otevíráme veřejnou registraci na AIRSOFT ATC KEMP 2024. V letošním roce bude již tradiční kemp s několika změnami v oblasti ceny a registrace. Určitě řekněte o akci lidem kolem Vás, kamarádům ,známým atd. Čím více nás bude, tím lepší akce zažijeme při hře.

TERMÍN : So 22.6.2024 – So 29.6.2024 ( 7 dní )

4.900 Kč Osoba/camp - celotýdení pobyt

800 Kč Osoba/den - denní pobyt

Letošní ročník přináší několik změn v ceně kempu, rsp. jejím sestavení. Cílem bylo vytvořit co nejlepší počáteční cenu na celý pobyt a zohlednit vlastní vybavení, členství v klubu a přitom docílit co nejlepší základní ceny. Díky tomu tak je pro letošní ročník nižší základní cena, výrazná sleva pro členy ATC klubu a zpoplatněn pronájem vybavení a lehátek. Pro zachování cahrakteru základny a akce jsou pro letošní rok zakázány vlastní stany, ubytování výhradně ve velkých vojenských stanech buď na karimatce nebo lehátku. Kompletní informace o aktuálních podmínkách naleznete v propozicích (PROPOZICE KEMP).

ZÁVAZNÁ REGISTRACE ZDE : http://airsoftkemp.cz/index.php?p=registrace-2020

TERMÍN : So 22.6.2024 – So 29.6.2024 

( příjezd sobota 22.6.2024 od 16 hodin - odjezd sobota  29.6.2024 od 16 hodin )

V přihlášce - ON-LINE formuláři je možné se zaregistrovat jak na celý týden tak i jen na několik dnů. V případě denních pobytů prosím do poznámky uveďte konkrétní termín pobytu.

4.900 Kč Osoba/camp    - celotýdení pobyt

800 Kč Osoba/den       - denní pobyt

SLEVY ( slevy není možné sčítat)        

KLUB - 1000 Kčpro členy ATC Airsoft team Cimburk z.s  sleva (podmínkou je uhrazený členský příspěvek pro rok 2023)

RODINA - 50% pro druhého účastníka - druhý člen rodinného týmu platí 50% (pro nečleny ATC)

Po vyplnění a odeslání ON-LINE přihlášky obdržíte v průběhu 1-3 dnů na registrační email vyplněnou a potvrzenou přihlášku s platebními údaji a částkou k úhradě splatnou do 14 dnů. Součástí přihlášky je "Poučení hráče o bezpečnosti","Prohlášení o bezinfekčnosti","Prohlášení o zpracování osobních údajů".

Stav Vaší přihlášky ,můžete sledovat zde v sekci "ÚČASTNÍCI". Naleznete zde informaci o stavu přihlášky, úhrady a počtu účastníků. Pořadatel si vyhrazuje právo nepřijmout přihlášku či vyřadit účastníka bez udání důvodu.

Důležité odkazy 

PROPOZICE VOLNOČASOVÉ AKCE  -  CO SEBOU.  -  DOPRAVA  - LOKALITA

Další informace naleznete v jednotlivých sekcí v levém MENU stránek.

Pro členy ATC klubu podílející se na přípravě akce a vybavení základny je možný příjezd již v pátek 20.6.2024 a odjezd po demontáži v neděli 30.6.2024.

V případě, že budete mít jakýkoliv problém při vyplňování ON-LINE přihlášky, dotaz či potřebu doplnění jakýchkoliv informací , kontaktujte mne na info@airsoftkemp.cz nebo zavolejte na +420 606 65 80 30.

Těšíme se na Vás

Radek

Velitel kempu

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME