AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

Kategorie: ÚVOD

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP Ohlédnutí za letošním ročníkem ...

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP  Ohlédnutí za letošním ročníkem ...Zdravím Vás přátelé, Ještě dodatečně bych Vám chtěl poděkovat za Vaší účast na letošním ATC Kempu a věřím, že jste byli spokojeni a dobře jste si zahráli. Náš tým se snažil pro to udělat maximum a budeme se snažit i nadále. Uvítáme všechny případné náměty, nápady a připomínky co by se mohlo zlepšit, co udělat jinak případně co Vám na letošním kempu chybělo atd. Tuto zpětnou vazbu využijeme při plánování dalších akci ATC a příštího ročníku tradičního kempu, na kterém začneme pracovat již v období listopadu a prosince.

Máme pro Vás jako dárek vzpomínku ve formě videa z letošního ročníku. Tak si společně zavzpomínejme a za rok nashle….

Zdravím Vás přátelé,

Ještě dodatečně bych Vám chtěl poděkovat za Vaší účast na letošním ATC Kempu a věřím, že jste byli spokojeni a dobře jste si zahráli. Náš tým se snažil pro to udělat maximum a budeme se snažit i nadále.

Letošní kemp byl více zaměřen na hry a akci. Počasí nám přálo a tak jsme si užili prakticky všech možných herních prostor a módů. Podstatně jsme zlepšili ubytování a zázemí kempu vč. mobilních umyvárek, navýšené kapacity mobilních WC atd.. Velký posun také zaznamenalo technické zázemí pro uložení, servis a nabíjení zbraní. Pakliže se příští rok podaří zajistit stejné místo pro základnu, budeme v tomto trendu pokračovat a představíme další vylepšení kempu.

Uvítáme všechny případné náměty, nápady a připomínky co by se mohlo zlepšit, co udělat jinak případně co Vám na letošním kempu chybělo atd. Tuto zpětnou vazbu využijeme při plánování dalších akci ATC a příštího ročníku tradičního kempu, na kterém začneme pracovat již v období listopadu a prosince.

Máme pro Vás jako dárek vzpomínku ve formě videa z letošního ročníku. Tak si společně zavzpomínejme a za rok nashle….

 

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME