AKCE VEŘEJNÉ

PŘIPRAVUJEME ...

Vyhledávání

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP - Představujeme lokalitu ....

LETNÍ AIRSOFT ATC CAMP - Představujeme lokalitu ....Nadešel okamžik, kdy zvěřejňujeme novou lokalitu, kde proběhne další ročník AIRSOFT ATC KEMPu 2021. Po delších úvahách, konzultacích a návštěvě několika lokalit jsme se rozhodli pro bývalou základnu 13. protiletadlového raketového oddílu v obci Přelíc cca 10 km od Kladna a cca 5 km od Slaného a to i přes to, že se jedná o komerční pronájem prostoru za podstatně vyšší cenu než byl pozemek mlýna Cimburk u Kutné Hory. Celý bývalý vojenský prostor provozuje 3VK Painball Arena. Díky tomu je v místě vybudováno několik paintballových hřišt a ostatní prostory jsou připraveny co do překážek a terénu na libovolné hry Airsoftu...

Nadešel okamžik, zveřejnit novou lokalitu, kde proběhne další ročník AIRSOFT ATC KEMPu 2021. Po delších úvahách, konzultacích a návštěvě několika lokalit jsme se rozhodli pro bývalou základnu 13. protiletadlového raketového oddílu v obci Přelíc cca 10 km od Kladna a cca 5 km od Slaného a to i přes to, že se jedná o komerční pronájem prostoru za podstatně vyšší cenu než byl pozemek mlýna Cimburk u Kutné Hory.

Celý bývalý vojenský prostor provozuje na komerční bázi 3VK Painball Arena, se zacílením především na Paintball. Díky tomu je v místě vybudováno několik paintballových hřišt a ostatní prostory jsou připraveny co do překážek a terénu na libovolné hry Airsoftu.

A nyní k prostoru samotnému. Jedná se o bývalou vojenskou základu, která fungovala ještě v roce 1992, o celkové rozloze 100 000 m2. Již z rozlohy je patrné, že areál nabízí vše co je k super hrám třeba.

- největší síť zákopů v ČR

    

- velké množství přírodních i umělých překážek

          

- několik budov připravených na hry

          

- podzemní bunkry a garáže

    

- otevřené a zalesněné herní prostory 

    

- paintballová hřiště vč. možnosti zapůjčení vybavení a hry

Prostor nám poskytne prakticky nevyčerpatelné možnosti pro různé airsoftové hry, výcvik, možnost zahrát si během kempu i Paintball a spoustu dalších velice atraktivních bonusů, které budeme postupně zvěřejňovat v novém roce 2021.

Základna samotná byla součástí sítě raketových základen , tzv. protivzušné obrany Prahy a Brna, mezi které také mimochodem patřil dnes v celku oblíbený airsoftový prostor na Točné. Díky tomu je možné si dnes udělat celkem jasnou představu o vybavení základen, jejich systému a jednotlivých objektech. Informace k prakticky totožné základně si můžete přečíst také na 7. protiletadlový raketový oddíl Ořechov. 

Dostupnost města Slaný ( cca 5 km) nám zajišťuje dobrý přístup ke službám potřebným pro chod letního kempu. Pro týlové zabězpečení jako 2x mobilní WC od Johny Servisu, dostupnost pitné vody pro její návoz, nákup proviantu, palivové dřevo atd. Prostor je k takovýmto akcím , jako je náš kemp, uzpůsoben a tak by se nám již němělo stávat to co na starém tábořišti, přístup veřejnosti, stížnosti ciivilů na naší existenci na pozemku, narušení bezpečnosti hry atd. 

Věříme, že představení nové lokality bude od nás příkjemným dárkem k nadcházejícím Vánocům. I v této souvislosti bychom Všem našim členům, příznivcům, podporovatelům a účastníkům kempů chtěli popřát krásné a ničím nerušené Vánoce a vše nejlpší, hodně zdraví , štěstí a pohody v přicházejícím roce 2021. 

Váš ATC Team

print Formát pro tisk

FACEBOOK

SPOLUPRACUJEME